• +370 648 45772

  Ukmergės 315C-27, Vilnius

 • info@sauguskrovinys.lt

  Parašykite mums

 • +370 648 45772

  Metalo g. 19A, 3 - aukštas

 • sauguskrovinys@gmail.com

  Parašykite mums

Perkraustymo paslaugos Vilniuje ir visoje LietuvojE

Perkraustymo paslaugos Vilniuje

Turbūt kiekvienas gyvenime esame kažkur persikraustęs gyventi ir žinome, koks tai yra sudėtingas ir sunkus procesas. Kad persikraustymai vyktų sklandžiai, o daiktai saugiai keliautų juos visus reikia atitinkamai supakuoti, sudėlioti, kad niekas nesudužtų ar nepasimestu. Žinoma, kad viskas netilps į nuosavą automobilį, todėl būtina pasirinkti jūsų poreikius atitinkantį automobilį. Tačiau, ne kiekvienas turi perkraustymui tinkamus automobilius, o ir kam jie reikalingi mieste. Todėl mūsų įmonės teikiamos perkraustymo paslaugos Vilniuje ir visoje Lietuvoje ir yra problemos sprendimas. Mūsų transporto paslaugos yra idealiausias variantas jūsų persikraustymui. Nesvarbu ar tai Baldų vežimas, seifo pervežimas, biuro kraustymas, Ofiso Perkraustymo, Pianino pervežimo paslaugos visas jūsų krovinių pervežimas bus atliekamas laikantis visų saugumo priemonių, kad krovinys pasiektų savo paskirties vietą. Kiekvienas perkraustymo paslaugos atlikimas mums yra labai svarbus ir atsakingas darbas, todėl esame pasiryžę bendradarbiauti su jumis ieškant jums patogiausio ir optimaliausio perkraustymo maršruto sudarymo arba tiesiog , kad tai būtų Patikimas Krovinio Gabenimas.

Jūsų patogumui galimas ir pagalbinio darbininko, Krovėjo Paslaugos. Nusipirkti nauji svetainės baldai dažniausiai supakuoti į dėžes, jums pageidavus galime juos surinkti.Tik pas mus yra ir Kurjerio Paslaugos, kurios nereikalauja didelio automobilio, tačiau turi būti atliktos skubos tvarka. Mūsų kurjeris atvažiuos į jūsų pasakytą vietą, ir pristatys jūsų siuntinį ne tik visoje Lietuvoje, bet ir kaimyninėse valstybėse. Visame internete mirga Perkraustymo paslaugos ar pervežimo paslaugas teikiančių skelbimų, todėl konkurencija yra labai didelė, mes stengiamės kuo optimaliau bendradarbiauti su mūsų klientais, padėti jiems, patarti rūpimais klausimais, taupyti jų bei savo brangų laiką. Jeigu jus domina mūsų teikiamos persikraustymo paslaugos, ar tiesiog norite pasikonsultuoti prašome susisiekti su mumis, mes tikrai jums padėsime.

Perkraustymo paslaugos Vilniuje apima ne vien tik fizinio asmens persikraustymą į naują butą ar namą, tačiau ir juridinio asmens persikėlimą į naują erdvesnį ofisą ar kai įmonės esamas sandėlis jau nebetalpina tiek produkcijos kiek jos yra ir reikia persikelti į didesnes patalpas. Taip pat transportuojame tokius daiktus kaip motociklai, keturračiai, motoroleriai. Mūsų įmonė nuolat ieško naujų sprendimų darbo sąnaudoms sumažinti ir našumui padidinti. Dažnai pas užsakovą kylą klausimų bei visokiausių pageidavimų transportavimo metu. Mes vadovaujamės devizu klientas visada teisus. Visi kliento pageidavimai vykdomi iškart jam panorėjus. Taip pat visais atvejais garantuojame kliento konfidencialumą. Persikraustymo paslaugos apima ne vien tik fizinio asmens persikraustymą į naują butą ar namą, tačiau ir juridinio asmens persikėlimą į naują erdvesnį ofisą ar kai įmonės esamas sandėlis jau nebetalpina tiek produkcijos kiek jos yra ir reikia persikelti į didesnes patalpas. Taip pat transportuojame tokius daiktus kaip motociklai, keturračiai, motoroleriai. Mūsų įmonė nuolat ieško naujų sprendimų darbo sąnaudoms sumažinti ir našumui padidinti. Dažnai pas užsakovą kylą klausimų bei visokiausių pageidavimų transportavimo metu. Mes vadovaujamės devizu klientas visada teisus. Visi kliento pageidavimai vykdomi iškart jam panorėjus. Taip pat visais atvejais garantuojame kliento konfidencialumą.