• +370 648 45772

  Ukmergės 315C-27, Vilnius

 • info@sauguskrovinys.lt

  Parašykite mums

 • +370 648 45772

  Metalo g. 19A, 3 - aukštas

 • sauguskrovinys@gmail.com

  Parašykite mums

PADĖSIME IR VERSLUI IR ŽMONĖMS

APIE MUS

Krovinių pervežimas,Transporto paslaugos

Mažoji bendrija ``Saugus Krovinys``

Mūsų visos transporto paslaugos ir krovinių pervežimas teikiamos Vilniuje ir visoje Lietuvoje. Mes esame pasiruošę bendradarbiauti su jumis. Jei ieškote patikimos įmonės jūsų kroviniams keliauti, turėtumėte žinoti, kad mūsų įmonės teikiamos transporto, pervežimo paslaugos yra atliekamos greitai, kokybiškai ir patikimai. Mūsų specialistai sudaro optimaliausią maršrutą tam, kad jūsų krovinių pervežimas būtų atliekamas saugiai, o laikas kelionėje užtruktų kuo trumpiau. Kadangi norime įsitvirtinti rinkoje, mūsų atliekami užsakymai užima nedidelę rinkos dalelę, tačiau vyksta be jokių neplanuotų nutikimų. Savo transportu krovinių pervežimą atliekame ypatingai kruopščiai dėl įmonės gero vardo kūrimo.

2257
ATLIKTI UŽSAKYMAI
919
PATENKINTI KLIETŲ

Mūsų siekiamas tikslas, kad „Saugus Krovinys“ būtų siejamas su patikimumu ir profesionalumu. Krovinių pervežimas Lietuvoje yra nelengva sritis kurioje yra didelė konkurencija. Neretai patikimo vežėjo ieškojimas užtrunka ilgiau nei pačių krovinių pervežimas. Rinkoje vadovaujamasi tik vienu, tai greitu pelnu! “Saugus krovinys“ vadovaujasi tik savo užsibrėžtais tikslais.

 • Atvykimas į sutartą vietą laiku.
 • Patikimas krovinių pervežimas.
 • Transporto paslaugų suteikimas aukščiausiame lygyje.

Patikėkite savo kroviniu pervežimą mums, ir niekada neturėkite daugiau bėdų susidarančių dėl jų pervežimo. Mūsų įmonės darbuotojai susidūrę su kliūtimis išspręs jas be jūsų dalyvavimo, juk tai yra mūsų darbas ir visos kliūtys atsiradusios kelionės metu yra mūsų rūpestis. Juk nuo patikimo vežėjo priklauso ir jūsų įmonės gerbūvis. Augate Jūs, didėja užsakymų skaičius ir apimtis, reiškiasi augame ir mes kartu su jumis. Mes norime padėti jums plėstis, tobulėti, padidinti klientų skaičių tam, kad jūs padėtumėte tą patį daryti mums. Tai labai paprasta, tiesiog susisiekite su mumis ir pasakykite ko norite, o mes padėsime jums tai pasiekti !

Vilnius yra mūsų pagrindinis miestas, tačiau dirbame visoje Lietuvoje. Mažoji bendrija  „Saugus Krovinys“ teikia visokiausias transporto paslaugas, nesvarbu ar tai pianino pervežimas, ar palečių su prekėmis pristatymas, daiktų pervežimas ar jūsų įmonės svarbių dokumentų pristatymas, visais atvejais dirbame atsakingai ir kruopščiai.

Linkime Sėkmingos dienos ir su geriausiais linkėjimais Saugus krovinys komanda.